Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 06.10.2016 w naszym przedszkolu odbyło się  „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy   przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy publiczny występ przed  zgromadzoną publicznością.

Pasowanie na Przedszkolaka

Podczas uroczystości dzieci z grupy maluszków i średniaczków  zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Razem ze swoimi kolegami i koleżankami  przedszkolaki dzielnie zmagały się z zadaniami, które przygotowała dla nich Pani Anna I. dzieci : śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, rozwiązywały zagadki, rywalizowały w kokurencjach sprawnościowych i zręcznościowych np. samodzielne zakładanie kapci, sprzątanie zabawek ,

Pasowanie na Przedszkolaka

Po zakończonej części artystycznej pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom i cukierki niespodzianki.  Po części artystycznej,dzieci  zostały zaproszene na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

4 urodziny dziś obchodzi Szymon

4 urodziny dziś obchodzi Szymon - Przedszkole Charbrowo

Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok!
5 urodziny dziś obchodzi Nela

5 urodziny dziś obchodzi Nela - Przedszkole Charbrowo