Dzień Nauczyciela

14 październik 2016 rok

Dzień Edukacji Narodowej

Ten jakże bardzo ważny i wyjątkowy dzień obchodziliśmy z uśmiechami na twarzach, jedynie ubiór nadawał powagi i podkreślał rolę uroczystości. Przedszkolaki od samego rana witały swoje panie życzeniami i niespodziankami- za które bardzo serdecznie dziękujemy.

Dzień Edukacji Narodowej

Pani Dyrektor  przekazała najserdeczniejsze życznia i piekny bukiet kwiatów całemu gronu pracownikow Gminnego Przedszkola w Charbrowie otrzymany od pracowników Gminy Wicko, wójta Pana Dariusza Waleśkiewicza. Złożyła również  podziękowała pracownikom za trud włożony w dotychczasową pacę i życzyła dalszych sukcesów.

Jako pierwsza zaprezentowała się grupa maluszków , mali artyści z gracją przetańczyli taniec kwiatka , taniec z chustami, chóralnie złożyli życzenia wszystkim  zebranym gościom.

Dzień Edukacji Narodowej

Grupa druga przygotowała piosnkę pt.” Nasza Pani”, taniec w parach „Dwóm Tańczyć się zachciało” oraz jesienny taniec z chustami .

Dzień Edukacji Narodowej

Nie zabrakło  wierszy, które zaprezentowała grupa starszaków. Część artystyczną ukończyli tańcem z kwiatuszkami.Występy małych artystów wszystkim bardzo się spodobały, dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Dzień Edukacji Narodowej

Wszyscy goście otrzymali prezenty przygotowane przez przedszkolaki: piękne portrety namalowane przez dzieci, które przyniosły wiele radości, (jakież to było ciekawe ujrzeć siebie oczami dziecka); koralikowe zestawy do kluczy; smaczne  babeczki upieczone i udekorowane przez dzieci, oraz piękne laurki z życzeniami. Dziękujemy! To był bardzo miły dzień!

facebook rss

BezpieczneWakacje