Warsztaty bombkowe

W dniu 09.12.2016r. dzieci z grupy II i III uczestniczyły w warsztatach bombkowych. W sali dało się odczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Warsztaty bombkowe

Każdy przedszkolak starał się z całego serca aby jego bombka była wyjątkowa. W trakcie zajęć dzieci własnoręcznie tworzyły unikatową ozdobę , wykorzystując technikę decoupage ( metodę serwetkową).

Warsztaty bombkowe

Bombki zostały  również obsypane białym puchem , dzięki czemu nabierały świątecznego blasku.

Zajęcia miały na celu pobudzić dziecięcą wyobraźnię i kreatywne myślenie, a stworzona ozdoba świąteczna dołączyła do gadżetów na Świąteczny Kiermasz.

4 urodziny dziś obchodzi Szymon

4 urodziny dziś obchodzi Szymon - Przedszkole Charbrowo

Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok!
5 urodziny dziś obchodzi Nela

5 urodziny dziś obchodzi Nela - Przedszkole Charbrowo