Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 15.01.2017

Nie mogło nas tam zabraknąć! 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, niedzielne styczniowe popołudnie i uśmiechnięte przedszkolaki z Przedszkola w Charbrowie, które jak co roku tańczą i śpiewają w bardzo szlachetnym celu. Wystąpiliśmy na scenie GOKiS w Wicku liczną grupą i zaprezentowaliśmy się z muzycznym repertuarem, który stanowił najciekawsze fragmenty inscenizacji muzyczno tanecznej z okazji "Dnia Babci i Dziadka", wystawianej na tejże scenie GOKiS w Wicku 12.01.2017r.

Dzieci zaprezentowały się rewelacyjnie, jesteśmy z nich bardzo dumni, bo nie łatwa to sztuka odważnie wystąpić przed tak szerokim gremium. Dziękujemy naszym małym artystom i oczywście rodzicom, którzy zechcieli poświęcić swój wolny czas.

"...gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej..."

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 15.01.2017