19.05.2017 Wiosenna Spartakiada klas I i gr. III

W dniu 19 maja 2017 r., przy pięknej wiosennej aurze, odbyła się w ogrodzie Przedszkola "Spartakiada"-zawody sportowe z udziałem dzieci z klasy I Szkoły Podstawowej w Wicku oraz grupy III najstarszej naszego Przedszkola .

19.05.2017 Wiosenna Spartakiada klas I i gr. III

Atmosfera na placu była wręcz olimpijska, wszyscy się wzajemnie dopingowali i wspierali. Po zakończonych zawodach wszyscy uczestnicy, nasi goście, zaproszeni zostali na pyszny poczęstunek, w postaci picia i przekąsek.

19.05.2017 Wiosenna Spartakiada klas I i gr. III

Całe to wydarzenie miało na celu integrację dzieci pierwszoklasistów i przedszkolaków. Przecież to oni niedługo przekroczą próg szkoły i spotkają się wszyscy w jednym miejscu. Nasi goście świetnie poradzili sobie w konkurencjach sportowych, wszystkie dzieci współpracowały ze sobą i wzajemnie sobie pomagały. Pozwoliło to zwrócić uwagę na otwartość i tolerancję, na dążenie do celu i zdobycie upragnionego punktu w danej konkurencji.
Wiosenna spartakiada odbyła się na medal. Naszym gościom dziękujemy za przybycie i wspaniałą zabawę!