03.06.2017 Festyn Rodzinny

Festyn Rodzinny w Przedszkolu Gminnym w Charbrowie odbył się pod hasłem „ Rodzina na łące”

Przed wejściem na teren przedszkola czekały promiennie uśmiechnięte panie, witając dzieci słodkim lizakiem…

Tak, jak oczekiwaliśmy, nie zawiodły nas rodziny naszych przedszkolnych dzieci, które były z nami tego dnia. Po przywitaniu wszystkich zgromadzonych i podziękowaniu licznym sponsorom, bez których ten festyn nie byłby tak huczny, przeszliśmy do części artystycznej.

03.06.2017 Festyn Rodzinny

Na początek powitała nas cała łąka: kwiaty i trawa ( grupa Starszaków), rodzina motyli (grupa Średniaków), rodzina Biedronek (grupa maluszków). Po wspólnym utworze „Zapraszamy Cię na Łąkę” , dzieci z grupy najstarszej zaprezentowały wiersze dla rodziców.

Odważne biedronki zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne i instrumentalne.

03.06.2017 Festyn Rodzinny

Po występach najmłodszej grupy swój popis dały Średniaczki.

03.06.2017 Festyn Rodzinny

Jako ostatnia grupa zaprezentowały się Starszaczki,

03.06.2017 Festyn Rodzinny

Na zgromadzonych czekało wiele atrakcji:kącik malucha, fotobudka , kącik malowania twarzy, dmuchana zjeżdżalnia, kręgle, twister, . Dodatkowo zorganizowaliśmy konkursy muzyczno taneczne, przeciąganie liny, zabawy z balonami oraz loterię fantową z ciekawymi nagrodami (bony do sieci sklepów, vouchery na basen, pizzę, rejsy statkiem,bielety do labiryntu)

03.06.2017 Festyn Rodzinny

Po szaleństwach czekały stoiska z napojami, słodkościami oraz grill. Nasi podopieczni wraz z rodzinami chętnie korzystali z naszych atrakcji. Pogoda dopisała i wszyscy zgromadzeni miło spędzili czas.

Bardzo dziękujemy nRodzicom za wsparcie i pomoc oraz przybyłym gościom.

facebook rss

BezpieczneWakacje