07.06.2017 Piknik Rodzinny w grupie Maluszków

W środę 7 czerwca 2017r. w naszym Przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. Niestety ze względów pogodowych  odbył się w sali gr. I oraz ogrodzie placówki. Plac przedszkolny stał się miejscem spotkań i zabaw dzieci, rodziców, dziadków i babć oraz innych przybyłych gości.
Dla tych, którzy odwiedzili przedszkole na przygotowano wiele atrakcji. Wspaniała aura pozwoliła na przeprowadzenie licznych konkursów zarówno dla dzieci jak i rodziców konkurencje sportowe, zabawy muzyczno-ruchowe. Nie zabrakło także przysmaków prosto z grilla – zapach pieczonej kiełbasy roznosił się po całej okolicy.

07.06.2017 Piknik Rodzinny w grupie Maluszków

Bardzo dziękujemy rodzicom za czynny udział w Pikniku Rodzinnym oraz za wspólną zabawę. Dzięki takim inicjatywom możemy wspólnie mile spędzić czas!