23.01.2018 Spotkanie z policjantką nt."Bezpieczne ferie"

Dbając o bezpieczeństwo podczas ferii zimowych naszych dzieci w dniu 23.01,2018r. odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z udziałem przedstawiciela Policji.

Funkcjonariuszka przypomniała o zagrożeniach czyhających na dzieci w trakcie ferii zimowych. Omówiła z dziećmi zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegała przed ślizganiem się na skutych lodem jeziorach, stawach i rzekach, a także przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ruchliwych ulic. Przedszkolaki otrzymali wskazówki jak bezpiecznie bawić się na śniegu i jak zachować się na kuligu.  Pani policjantka przypomniała przedszkolakom o noszeniu odblasków. W ramach prezentów otrzymaliśmy odblaskowe misie. Dziękujemy za pouczające spotkanie!