11.10.2018 Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu.

Dzień utworzenia Komisji Edukacji Narodowej obchodzimy co roku jako Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto nie tylko nauczycieli, ale wszystkich pracowników przedszkola. To właśnie 11 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez wszystkie grupy przedszkolne, na której zgromadzili się pracownicy przedszkola.

Dzieci przygotowały montaż słowno – muzyczny , recytowały wiersze okolicznościowe i zaśpiewały piosenkę „Nasza Pani”. Na koniec uroczystości wszystkie dzieci zaprezentowały się w tańcach narodowych.

11.10.2018 Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor podziękowała małym artystom za piękny występ oraz złożyła życzenia wszystkim pracownikom przedszkola, wręczając dyplomy. Po uroczystość dzieci i zebrani goście świętowali dalej przy poczęstunku, zabawach i bajkach .

facebook rss

BezpieczneWakacje