23.11.2018 Dzień Misia

Tak jak co roku uczciliśmy Dzień Pluszowego Misia wesołymi zabawami w grupach.
Średniaki przedstawiły swoje misie,obejrzały prezentację pt."Misie ze znanych bajek i filmów" oraz wspólnie bawiły się ze swoimi misiami w kącikach zainteresowań.Wykazały się twórczą kreatywnością wykonując dla swoich pluszowych przyjaciół łóżeczka,nosidełka, foteliki z przedszkolnych klocków.
Następnie pokolorowały szablony misiów i umieściły je na pasku brystolu nadając im imiona.Ułożyły również choreografię do wspólnego tańca z misiami.
Grupa najstarsza przygotowała dużą ilość zabawnych, sprawiających dzieciom ogromną radość konkursów i wesołych zabaw.Każde dziecko otrzymało indywidualny dyplom.
W tym dniu zza drzwi każdej sali słychać było wybuchy śmiechu i radości oraz muzykę.
Zwieńczeniem tego pełnego humoru dnia były wspólne grupowe zdjęcia z misiami.