10.12.2018 Kino sferyczne - film pt. ,,Jak księżyc w gościnę do Słońca się udał” .

W poniedziałek 10 grudnia 2018r. w  naszym przedszkolu zawitało KINO SFERYCZNE . Jest to nowa forma kształcenia nie tylko dla dzieci, lecz również dla dorosłych. Za pomocą systemu sferycznej projekcji w środku kopuły tworzy się niesamowity obraz. Prezentowany jest sferyczny 360° obraz panoramiczny, którego nie ma żadne inne współczesne kino.

Dzieci miały niepowtarzalną okazję obejrzeć film wewnątrz kopuły                         w technice 3D bez konieczności zakładania specjalnych okularów.             Przedszkolaki obejrzały bajki dostosowane do ich wieku: najmłodsze dzieci obejrzały film pt. : ,,Jak księżyc w gościnę do Słońca się udał”,  natomiast najstarsze przedszkolaki  film pt. : „Tajemnice organizmu człowieka". To były niezapomniane wrażenia.  Dzieci nie tylko oglądały film  w pozycji leżącej ale też zostały uczestnikami niepowtarzalnych oraz namacalnych zdarzeń. Fotorelacja z tego wydarzenia jest dość skromna ponieważ w ciemnej kopule nie było możliwości zrobienia większej ilości zdjęć, za to w pamięci dzieci na pewno pozostaną niesamowite wspomnienia.