20.12.2018 Spotkanie Wigilijne

W wyjątkowym przedświątecznym nastroju odbyło się spotkanie wigilijne w GOKiS w Wicku zorganizowane przez pracowników przedszkola. Niewątpliwie okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełny refleksji i zadumy. Jest to także czas wzruszeń i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Tak też było w czasie naszego spotkania, w którym z wielkim zaangażowaniem wystąpiły przedszkolaki z naszego przedszkola w pięknym artystycznym przedstawieniu pt. „Świeć gwiazdeczko świeć”. Dzieci z III grup przedstawiły, wcześniej przygotowany spektakl wcielając się : grupa I w Gwiazdeczki, grupa II w Mikołajów a grupa III w Anioły. Świąteczny charakter podkreślały niecodzienne stroje czy bożonarodzeniowy wystrój sceny oraz Sali. Wszyscy ulegli magli występów przedszkolaków. A mali artyści z ogromnym przejęciem recytowali swoje wiersze, odgrywali role i śpiewali świąteczne piosenki i kolędy.

Wzruszenie dorosłych, łezka w oku i ogromne owacje były wielkim uznaniem dla małych artystów. Nie zabrakło również bożonarodzeniowych i noworocznych życzeń. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, ciężką prace i serce włożone w przygotowania. Było fantastycznie! Brawo!

Po występach można było zakupić ciasto i gorące napoje w kawiarence prowadzonej przez rodziców oraz pyszne pierogi przygotowane przez panie kucharki.

Tradycyjnie zorganizowany był również kiermasz ozdób bożonarodzeniowych przygotowanych przez nasze przedszkolaki oraz rodziców. Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za przybycie i udział w naszej uroczystości.

20.12.2018 Spotkanie Wigilijne