21.01.2019 Występy cyrkowców w przedszkolu

 

 

Grupa artystów  „Intercirckus” zaprezentowała swoje umiejętności przed naszymi przedszkolakami. Ukazali nam zapierające dech w piersiach widowisko pełne magii, czarów i humoru.

Na początku pokazu  zabawny, "niezdarny" Clown zaprezentował sztuczkę „podskakujący kapelusz” ;  magię kul- „znikające kuleczki", które nagle pojawiały się w różnych miejscach sali i ciała ! Następnie poznaliśmy precyzyjną  sztukę żonglerską: fruwały  piłeczki, maczugi i obręcze. Cyrkowcy przy pomocy naszych odważnych przedszkolaków zaprezentowali  tajemnicę „tęczy - kolorowych chust”, które same potrafiły się rozplątać! Poznaliśmy również instrumenty muzyczne wykonane  z domowych przedmiotów, dzieci chętnie zamieniły się w artystów tworząc niezapomnianą muzykę!

 

 

 

 

Chwilę grozy przeżyły, również nasze wspaniałe Panie które nieświadomie zostały wplątane w sztuczki sprytnego Clowna!

Kolejną atrakcją dla dzieci  był jednokołowy pojazd ! Sztukmistrz zaprezentował balansjerkę na rowerze jednokołowym, a następnie udowodnił widowni, że nawet na maluteńkim rowerze „to trzeba umieć jeździć”.

 

 

Za swój pokaz artyści zebrali gromkie brawa. Wszystkie dzieci wyszły z występu zadowolone i pełne podziwu dla cyrkowych artystów.

(c) 2007- 2019 by przedszkolecharbrowo.pl

artwolan.pl