22.01.2019 Dzień Babci i Dziadka

22stycznia 2019r. za oknem było zimno, mroźnie, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery był obchodzony w GOKiS Dzień Babci i Dziadka.
Mimo niskiej temperatury był to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawił przedszkolakom ogromną radość wywołując uśmiechy na twarzach wszystkich zebranych gości.
Na zaproszenie dzieci najukochańsi dziadkowie licznie przybyli na salę . Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny , w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.

Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci dla swoich dziadków przygotowały pierniczki które sprytnie ukryły na stolikach przy kubeczkach z kawą oraz wręczyły pyszny tort niespodziankę. Po uroczystości każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci.