08.03.2019 Dzień Kobiet

Dzień ten mimo chłodu „zakwitł” wokół kwiatami, miłymi słowami, uczuciami wdzięczności i szacunku, uśmiechami.
W przedszkolnych salach zaś panował ciepły, pogodny i wesoły nastrój. Wszystko to dzięki chłopcom, którzy 8 marca nie zapomnieli o koleżankach i paniach z przedszkola. Wszystkie otrzymałyśmy najserdeczniejsze życzenia oraz piękne kwiaty, laurki, słodycze . Chłopcy, jak na prawdziwych dżentelmenów przystało, byli tego dnia wyjątkowo uprzejmi, uczynni i sympatyczni. Starali się wyręczać dziewczynki w porządkowaniu sali po zabawie, pilnowali, by były pierwsze w łazience czy przy stole.
W sali "Maluszków" zorganizowaliśmy uroczystość, na którą zaprosiliśmy wszystkie panie pracujące w naszym przedszkolu. Dzieci zaprezentowały występy, które przygotowały specjalnie na ten dzień.

08.03.2019 Dzień Kobiet

Dziękujemy Wam Kochani za życzenia, kwiaty, słodkie niespodzianki i promienny uśmiech.
Wspólne przeżywanie takich wyjątkowych chwil daje wszystkim wiele radości- dlatego warto świętować!