15.03.2019 Przedszkolny konkurs dziecięcych talentów

Dnia 15.03.2019r. w naszym przedszkolu odbył się Przedszkolny Przegląd Dziecięcych Talentów „Od Przedszkola do Opola”. Celem konkursu było: odkrywanie talentów, rozwijanie zainteresowań i kreatywności, promowanie pasji twórczych, rozwijanie umiejętności prezentowania swoich zdolności. Do konkursu przystąpiło 27 dzieci. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne, recytatorskie a także gimnastyczne tj. kręcenie hula –hop oraz sztuczki iluzjonistyczne. Poziom konkursu był bardzo wyrównany. Wszystkie występy prezentowały wysoki poziom przygotowania artystów, a to dzięki rodzicom, którzy w domu przygotowali swoje pociechy oraz zapewnili im  piękne stroje i przebrania.

Po prezentacji konkursowej odbył się występ artystyczny utalentowanych   absolwentek naszego przedszkola, uczennic klas VI Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku: Wiktorii Buszman, Julii Mallek, Kai Chustak. Dziewczyny  zaprezentowały piosenki z bajek w  przepięknym układzie wokalno-tanecznym, który zrobił na  przedszkolakach ogromne wrażenie i przeniósł do krainy marzeń .

Młodych, zdolnych  uczestników oceniła  komisja w składzie: pani Elżbiety Mart , pani Bernadety Wiśniewskiej,  pana Piotra Zagrodnika.

Wszystkie dzieci wykonały swoje występy tak pięknie, że jury miało wielki problem z podjęciem decyzji o przyznaniu poszczególnych miejsc.

Ostatecznie wyłoniono zwycięzców :

W przedziale wiekowym  od 3 do 4 lat:

I miejsce: Adam Szymborski - recytacja wiersza  J. Tuwima pt. „Murzynek Bambo”

II miejsce:  Maria Jurewicz -   taniec z pomponami

III miejsce:  Julia Bugajska - taniec Mai

Wyróżnienie:

Nikola Bikowska –śpiew

Michał Juśkiewicz- recytacja

W przedziale wiekowym od 5 do 7 lat:

I miejsce:  Antoni Szyca – Iluzjonista

II miejsce: Lena Czechowicz- taniec Hip-Hop

III miejsce: Gabrysia Świercz-śpiew „ Łowcy gwiazd” CLEO

Wyróżnienie:

Lena Stojek-kręcenie Hula-Hop

Agata Szymborska –recytacja „Żaba” J. Brzechwa

Wszystkim uczestnikom gratulujemy nie tylko talentów, ale też odwagi i chęci zaprezentowania swoich umiejętności. Rodzicom dziękujemy za wspaniałe przygotowanie dzieci.  BRAWA dla wszystkich!!!

facebook rss

BezpieczneWakacje