24.04.2019 Lekcja edukacyjna Słowińskim Parku Narodowym

W dniu 24 kwietnia 2019r., zaraz po śniadaniu dzieci ze wszystkich grup wybrały się na wycieczkę do Rąbki, do Słowińskiego Parku Narodowego. Po przybyciu na miejsce przedszkolaki udały się na zajęcia przyrodnicze dotyczące rozwoju i życia wiewiórki, które prowadziła pani Katarzyna Sitkowska. Poza tym mogły dowiedzieć się przy użyciu stetoskopu, co się dzieje wewnątrz drzewa. Na zakończenie wizyty w Słowińskim Parku Narodowym dzieci wraz z p. Kasią uczestniczyły w zabawach edukacyjnych na świeżym powietrzu m.in.: poznały ślady różnych zwierząt, uczyły się rozpoznawać ptaki w locie.

Po wizycie na Rąbce udaliśmy się na plażę w Łebie. Tam dzieci mogły całkowicie oddać się zabawie, budowały zamki z piasku, robiły babki z foremek, zbierały muszelki i kamyczki. Do przedszkola wróciliśmy na obiad. Bez wątpienia wycieczkę zaliczamy do udanych.

24.04.2019 Lekcja edukacyjna  Słowińskim Parku Narodowym