05.06.2019 Wycieczka do Łeby

W dniu .05.06.2019  wybraliśmy się autokarem do pobliskiej miejscowości Łeby. Pogoda nam dopisała wiec spacerkiem wzdłuż promenady rybackiej podziwiając kutry rybackie udaliśmy się w stronę  Oceanarium .Tam podziwialiśmy  niezwykłe okazy z podwodnego świata, niedostępne nawet dla płetwonurków. Zobaczyliśmy:- drapieżne ryby - rekiny żarłacze, mureny, skrzydlice, piranie, ryby “Krokodyl”, święte ryby Arowany, ogromne sumy z Ameryki Północnej;- setki innych zwierząt zamieszkujących rafy koralowe, tropikalne wody mórz i oceanów całego świata oraz ryby pochodzące z największych rzek i jezior słodkowodnych Afryki, Azji i obu Ameryk. Warto podkreślić, że oceanarium przygotowało specjalne program ,gdzie Pani przewodnik opowiedziała nam o rybach i pokazała nam prawdziwą szczękę rekina a każde dziecko mogło dotknąć zębów  żarłacza. Koniec naszej wyprawy spędziliśmy na placu zabaw w kształcie pirackiego statku. Czuliśmy się jak na prawdziwej wyprawie pirackiej !

05.06.2019 Wycieczka do Łeby