30.01.2020 Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

30.01.2020 Dzień Babci i Dziadka

Dnia 30 stycznia 2020 roku  w Gminny Ośrodku Kultury i sportu odbyła się ta wspaniała uroczystość.  Na wstępie Pani dyrektor Bernadeta Wiśniewska  przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, i złożyła życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom .Następnie  na  pięknie udekorowanej scenie przedszkolaki przedstawiły wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane z obchodzonym świętem.

30.01.2020 Dzień Babci i Dziadka

Oprócz montażu słowno – muzycznego, goście obejrzeli  pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

30.01.2020 Dzień Babci i Dziadka

Na koniec uroczystości dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków laurkami, przygotowanymi własnoręcznie. W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca.

30.01.2020 Dzień Babci i Dziadka

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

A.H