04.10.2019 Pasowanie na przedszkolaka gr.I

Maluszki stanęły na wysokości zadania. Chociaż do przedszkola uczęszczają dopiero drugi miesiąc, to z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały swoje umiejętności.

04.10.2019 Pasowanie na przedszkolaka gr.I

Dzieci śpiewały przedszkolne piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki. Rodzice bardzo wzruszeni i dumni, w pełni zadowoleni ze swoich pociech - bili gromkie brawa.

04.10.2019 Pasowanie na przedszkolaka gr.I

Pani Dyrektor za pomocą dotknięcia "zaczarowanym ołówkiem" każdego malucha, dokonała uroczystego pasowania na prawdziwego przedszkolaka.

04.10.2019 Pasowanie na przedszkolaka gr.I

Starsi koledzy z grupy Średniaków i Starszaków, przygotowali tradycyjnie pomysłowe rożki, w których nie zabrakło słodkości.Miłym akcentem było wręczenie wychowankom dyplomów, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką z najmłodszych lat pobytu w przedszkolu.

04.10.2019 Pasowanie na przedszkolaka gr.I

Po takim wydarzeniu wszyscy zasiedli do wspólnego stołu pełnego obfitości. Babeczki z imionami dzieci oraz pyszna szarlotka w wykonaniu przyjaznych mam, umiliła zebranym gościom i przedszkolakom wspólnie spędzony czas.