11.10.2019 Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 11.10.2019r odpowiadając na zaproszenie dzieci, wszyscy pracownicy naszego przedszkola , przedstawiciele Rady Rodziców  zebrali się w sali ,,Maluszków".
...A tam niespodzianka!

11.10.2019 Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały specjalny występ artystyczny.

11.10.2019 Dzień Edukacji Narodowej

Były piosenki, wiersze tańce oraz podarunki – bukiety z suszonej lawendy, piękne laurki, kwiatki od dzieci , czekoladki.

11.10.2019 Dzień Edukacji Narodowej

Dzieci w ten sposób podziękowały za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki.

11.10.2019 Dzień Edukacji Narodowej

Podziękowania i życzenia złożyła także Pani dyrektor wręczjąc pracownikom przedszkola podziękowania za pracę czy szczególne  osiągnięcia w pracy wychowawczo- dydaktycznej .Przewodnicząca Rady Rodziców również złożyła życzenia i wręczyła   upominki w postaci  kubeczków z pięknymi nadrukami.
Dzieci i nauczyciele po uroczystości zasiedli przy stole z pysznym poczęstunkiem .

11.10.2019 Dzień Edukacji Narodowej

Kochane Dzieci - bardzo Wam dziękujemy:)
Dla Was będziemy starać się jeszcze, jeszcze, jeszcze bardziej.

A.H