25.10.2019 Konkurs "Sfejsowani - uzależnienie XXI wieku"

25.10.2019 Konkurs

Grupa II -Średniaczki wcieliły się w role prawdziwych aktorów ,wspólnie ze swoją wychowawczynią i przyjaciółką przedszkola Panią Bernadetą Budnik zaprezentowaliśmy wzruszający i zarazem poruszający film pt.”Mamo! Tato! Odłóż telefon”. Film został przygotowany na potrzeby konkursu „Sfejsowani” organizowany przez z Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku w ramach realizacji projektu „Aktywna Młodzież”. Konkurs odbył się  w sali GOKiS w Wicku 25.10.2019r. o godz. 11:00.

25.10.2019 Konkurs

To była prawdziwa premiera, przejęci oglądaliśmy jak film z naszym udziałem został wyświetlony na wielkim ekranie.  Niezmiernie miło było usłyszeć brawa i gratulacje! Cieszymy się  ,że przesłanie zostało zrozumiane i mamy nadzieję , że natchnie oglądających do przemyśleń.  Za swój występ każda z placówek otrzyma nagrodę rzeczową. Gratulujemy sukcesu i talentu naszych przedszkolaków! Wkrótce premiera dla rodziców już na najbliższym zebraniu! Zapraszamy!

A.H