08.11.2019 Obchody Narodowego Święta Niepodległości

W naszym przedszkolu 8 listopada  obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się w sali maluszków , aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień.

Podczas występu dzieci recytowały wiersze patriotyczne opowiadające o historii Polski, ale także te tłumaczące sens współczesnej polskości oraz namawiające do dostrzegania piękna ojczyzny. Dumnie odśpiewały też hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”.

08.11.2019 Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Występ przedszkolaków, ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzony został gromkimi brawami.

08.11.2019 Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzień Niepodległości stał się bardzo uroczystym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.

A.H