PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA – zakończenie akcji

W miesiącu listopadzie, rozpoczęliśmy zbiórkę żywności dla zwierząt ze schroniska BAJER w Małoszycach, koło Lęborka.
Celem tego przedsięwzięcia, była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku oraz kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt. Cieszymy się i jednocześnie dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom, że tak aktywnie włączyli się w akcję i że los bezdomnych zwierząt nie jest im obojętny.
Po raz kolejny stanęliśmy na wysokości zadania. Dzieci okazały się bardzo chętne w dostarczaniu smakołyków dla pupili. Zebraliśmy mnóstwo suchej karmy, makaronów, kaszy, płatków owsianych, przekąsek puszek oraz różnych gadżetów w postaci smyczy, misek oraz kocy, które w piątek – 22 listopada 2019 roku, pani Ania I. – odpowiedzialna za zorganizowanie akcji, dostarczyła do schroniska.
Miło było zobaczyć i poznać mieszkańców tego miejsca. Były kozy, pieski, króliki, świnki a nawet bocian i jelonek, którym pracownicy schroniska postanowili się zaopiekować.
Mamy nadzieję, że to nie ostatnia nasza zbiórka.