04.03.2020 Warsztaty edukacyjne pt.,, Pszczoły –nasi mali przyjaciele”

04.03.2020  wzięliśmy udział w warsztatach „Pszczoły – nasi mali przyjaciele” . Aktywny udział w warsztatach wzbogacił wiedzę dzieci na temat życia pszczół i ich znaczenia w przyrodzie. Najmłodsi zdobyli wiele nowych informacji o życiu tych pracowitych owadów, ich pracy oraz o tym, jak powstaje miód, a także o bardzo odpowiedzialnej pracy pszczelarza.

04.03.2020 Warsztaty edukacyjne pt.,, Pszczoły –nasi mali przyjaciele”

Zaproszeni goście przybyli do nas w towarzystwie swoich przyjaciół – pszczół, które przywieźli w specjalnym ulu. Dzieci miały okazję poobserwować z bliska rój pszczół i próbowały znaleźć królową. Mogły także obejrzeć strój pszczelarza i przyrządy, których używa on w swojej codziennej pracy. W ostatniej części spotkania dzieci pozowały do zdjęć w stroju pszczelarza oraz otrzymały pamiątkowe dyplomy.