18.09.2019 Spotkanie z tancerzami-Taniec, pasja, ruch, zabawa –roztańczone przedszkolaki !

Dnia 18 września dzieci miały  możliwość spotkania się z tancerzami  Michałem Wesołowskim i Karoliną Morawicką . Goście zaprezentowali tańce takie jak :samba, rumba, Jive. Wszystkie przedszkolaki uczyły się kroków podstawowych różnych tańców zaprezentowanych przez parę tancerzy.

Tancerze w głównej mierze chcieli zarazić dzieci miłością do tańca i ruchu, pokazali nam również, że taniec to nie tylko ciężka praca, ale również świetna zabawa. Dzieci były  zachwycone umiejętnościami naszych gości.

A.H.

facebook rss