Szanowni Państwo!

Niezmiernie miło nam jest poinformować, że Przedszkole Gminne w Charbrowie  zostało Laureatem konkursu „Orły Edukacji 2020”

ZWYCIĘSTWO! ORŁY EDUKACJI

Orły Edukacji to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze placówki oświatowe. Werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości kształcenia w przedszkolu.

Program konkursu został stworzony, aby spośród istniejących na rynku placówek, wyróżnić liderów branży edukacyjnej, którzy wyznaczają nowe kierunki rozwoju, stawiają na innowację i nieustanny rozwój placówki dzieci i nauczycieli.

ZWYCIĘSTWO! ORŁY EDUKACJI

Ranking placówek uczestniczących w tym konkursie jest oparty o oceny internetowe, monitorowanie działań placówki , dziłań dodatkowych. Nasze przedszkole uzyskało  bardzo wysoką ocenę, a co za tym idzie zostało laureatem Orłów Edukacji, wyprzedzając równocześnie wszystkie placówki oświatowe w powiecie lęborskim .  Dziękujemy za uznanie i pozytywne opinie.