15.10.2020 Lekcja gotowania z Nestle for Heathier Kids

Przekazywanie naszym dzieciom odpowiednich nawyków żywieniowych jest istotną częścią edukacji najmłodszych. Prawidłowe odżywianie jest kluczowym aspektem ich rozwoju i dorastania. Daje im więcej energii, wpływa na poprawę zdrowia i zapewnia koncentrację podczas zajęć przedszkolnych.

15.10.2020 Lekcja gotowania z Nestle for Heathier Kids

W ramach inicjatywy Nestle for Healthier  Kids z okazji Międzynarodowego Dnia Szefa Kuchni obchodzonego 20 października braliśmy udział w lekcji gotowania .

15.10.2020 Lekcja gotowania z Nestle for Heathier Kids

15 Października przedszkolaki z grupy starszaków wyruszyły w wirtualną lekcję kulinarną, obejrzały wskazówki do przygotowania pysznego wrapa oraz wideo z mini wykładem ekspertki ds. żywienia, która opowiedziała dzieciom jak zdrowo się odżywiać.

15.10.2020 Lekcja gotowania z Nestle for Heathier Kids

Wykorzystując tę okazję , aby nauczyć dzieci zasady prawidłowego odżywiania, pokazaliśmy im twórcze podejście do jedzenia komponując o orientalne sajgonki . Były pysznie smacznie i egzotycznie !