22.10.2020 Konkurs rodzinny - pokaz mody ekologicznej

22.10.2020 w naszym przedszkolu odbył się konkurs „Pokaz mody ekologicznej –Coś fajnego ze śmiecia mego”. Dzieci prezentowały stroje wykonane przy pomocy rodziców z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu np. kartony, worki, gazety, butelki plastikowe, folia spożywcza itp. Małe modelki i modele prezentowały na przedszkolnym wybiegu swoje "ekokreacje".

22.10.2020 Konkurs rodzinny - pokaz mody ekologicznej

Na pokazie można było zobaczyć strój ekologiczny sportowy, wieczorowo-wizytowy, codzienny, strój kosmonauty, robota itp. Ciekawym dodatkiem było nakrycie głowy, biżuteria i buty z surowców wtórnych. Za występ w pokazie mody ekologicznej i zaprezentowanie swojego stroju dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. To była świetna zabawa. Gratulujemy pomysłowości i oryginalności projektantom mody.