#Razem na Święta –dzielimy się dobrem.

Miesiąc grudzień to czas wielkich przygotowań do wspólnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Jest to magiczny okres pełen niespodzianek, miłości i wzruszeń, kolorowych marzeń, Święta kojarzą się nam z czasem spędzanym w gronie rodzinnym przy pachnącej lasem choince i dźwiękach polskich kolęd , otaczająca nas  magia  świąt budzi w człowieku chęć niesienia  pomocy innym.

#Razem na Święta –dzielimy się dobrem.

Przedszkolaki  z Charbrowa  dobrze wiedzą, że wszystkie serduszka są radosne wtedy, gdy mamy możliwość obdarowywać w tym czasie innych W  ramach akcji #RazemNaŚwięta dzieci własnoręcznie wykonały kartki bożonarodzeniowe, oraz wypiekały i ozdabiały świąteczne pierniki, przedszkolaki mają dobre serduszka i nie pozwolą, by ktoś w Święta Bożego Narodzenia czuł się samotnie. Wszystkie upominki, prezenciki i świąteczne niespodzianki będące wyrazem pojednania, szacunku i troski tafią  do 88 pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej nr 2 w Lęborku.

#Razem na Święta –dzielimy się dobrem.#Razem na Święta –dzielimy się dobrem.#Razem na Święta –dzielimy się dobrem.

Dzieci, zanim przystąpiły do pracy dowiedziały się, że DPS zajmuję się nadzorem i opieką nad ludźmi starszymi i chorymi,  nie zawsze mają osoby bliskie, na które mogą liczyć…

Poczujcie magię pomagania tak jak MY !