22.04.2021 Dzień Ziemi

Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie.

22.04.2021 Dzień Ziemi

Nasze przedszkolaki także uczą się, jak żyć ekologicznie. 22.04.2021r. szczególnie zastanawiały się jak chronić nasz wspólny dom – Ziemię, jak pomóc naszej planecie, aby ten wspólny dom stał się czysty, zdrowy i piękny. Tegoroczne obchody odbyły się pod hasłem: ,,Choć przedszkolak nie jest duży, to przyrodzie wie, jak służyć.”. Towarzyszył nam kolor zielony oraz piosenki, wiersze, tańce i pląsy.

Reprezentanci poszczególnych grup wzięli udział w quizie ekologiczno-przyrodniczym : dzieciaki rozwiązywały zagadki i naprawdę trudne zadania. Okazało się, że przedszkolaki świetnie znają problematykę ekologiczną i wszyscy otrzymali ogromne brawa

facebook rss

BezpieczneWakacje