24.06.2021 Uroczyste zakończenie roku w grupie I i II

24 czerwca 2021r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez przedszkolaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.
Na początku wystąpiły dzieci z grupy młodszej. Zaśpiewały piosenkę, recytowały wiersze oraz popisały się cudownym tańcem. Następnie rozpoczął się występ średniaków . Były wiersze, piosenki i wspaniały taniec, który zachwycił wszystkich.

24.06.2021 Uroczyste zakończenie roku w grupie I i II

Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy wręczone przez Panią Dyrektor oraz nagrody – niespodzianki wręczone przez wychowawcę grupy.
Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.