20.09.2021 Festyn Pożegnania Lata Dzień przedszkolaka

20 września w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka połączony z Festynem pożegnania Lata.

20.09.2021 Festyn Pożegnania Lata Dzień przedszkolaka

Wszystkie grupy spotkały się w sali maluszków z niecierpliwieniem czekały na zaproszone kolorowe damy, rolę damy Pani Jesieni wcieliła się  Pani  Anna R która weszła przystrojona w kolorowe liście z wielkim koszem pełnym darów. W rolę Pani Lato wcieliła się Pani Ania H, , krótkim wierszykiem pożegnała się z przedszkolakami, oklaskami powitaliśmy Jesień.Dla każdej grupy w koszu z darami  czekało zadanie do wykonania związane z jesienią,konkurencje sportowe , tester smaków owoców jesiennych , tester dotyku,  zagadki.

20.09.2021 Festyn Pożegnania Lata Dzień przedszkolaka

Było mnóstwo atrakcji, zabaw ruchowych, piosenek, tańców.

20.09.2021 Festyn Pożegnania Lata Dzień przedszkolaka

Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.

20.09.2021 Festyn Pożegnania Lata Dzień przedszkolaka

W naszym przedszkolu święto dzieci dostarczyło im wielu miłych wrażeń i na pewno będą je długo i ciepło wspominać. Radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków to również nasza satysfakcja, pracowników przedszkola.

facebook rss

BezpieczneWakacje