12.10.2021 Przedstawienie pt. Słoń Trąbalski

W środę 12 października  nasze przedszkole odwiedził Teatr Duet z Krakowa, który wystawili dla dzieci spektakl pt.,,Słoń Torbalski’’

,,Słoń Torbalski’’to zbiór przezabawnych perypetii pewnego zapominalskiego słonia, który przy swoich ogromnych rozmiarach jest strasznie niezdarny. Rozlane mleko czy potłuczony talerzyk, to naprawdę nic strasznego jeśli tylko wyciągniemy z tego właściwe wnioski, a „magiczne” słowa złagodzą skutki. Bajka uczy podstawowych zasad dobrego wychowania- „proszę, dziękuję, przepraszam…” Dzieci były zachwycone nie tylko samymi strojami występujących postaci, ale również tym, iż same miały okazję wziąć choć przez chwilę udział w przedstawieniu. Nasze przedszkolaki uśmiały się niemal do łez z perypetii zapominalskiego i nieco niezdarnego słonia. Ten wspaniały występ gości wprowadził nasze pociechy w magiczną sferę bajki, która bez cienia wątpliwości zostawiła piękny ślad w ich pamięci.