05.11.2021 Dzień Postaci z Bajek

Bajki są pełne przygód wymyślonych bohaterów, którzy walczą ze złem i pokonują wszelkie przeciwności. Dla wielu dzieci bohaterowie z bajek stają się bliskimi przyjaciółmi, którzy pomagają im przejść przez młodzieńcze lata. Pomagają przełamać nieśmiałość lub inne bariery jakie ma każde dziecko. Dzięki pojawianiu się nie tylko w opowieściach ale także w filmach, na kartkach książek i książeczek dla dzieci rozbudzają wyobraźnię i pozwalają zainteresować się takim życiowym zagadnieniem jak literatura.

05.11.2021 Dzień Postaci z Bajek

Dzięki rodzicom ,dziadkom i nauczycielom bajki pojawiają się w naszym życiu i zostają z nami na wiele lat, a czasami na zawsze. Dlatego bohaterowie z bajek są bardzo często dla wielu z nas ważni.

5 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Postaci z Bajek.

W tym dniu Panie przygotowały moc atrakcji  : Quizy, zagadki , tańce,  wspólne czytanie ulubionych baśni i bajeczek, bajkowe stroje ! Zapraszamy do galerii zdjęć!