17.11.2021 Przedstawienie teatralne pt."Bajki rozmaite J.Brzechwy i J.Tuwima"

17.11.2021 Przedstawienie teatralne pt.

17.11.2021 dzieci zebrały się w sali starszaków wygodnie rozsiadły się na krzesełkach , czekając z niecierpliwością na spektakl teatralny pt."Bajki rozmaite". Od początku całości wydarzenia towarzyszyła bardzo wesoła i luźna atmosfera. Sceny zostały zbudowane w oparciu o najpopularniejsze wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, jednak naszym maluchom najbardziej wpadł w ucho fragment: „na tapczanie leży leń, nic nie robi cały dzień” oraz wiersz o słynnym zapominalskim słoniu.

POLECAMY! Przedstawienie świetne dla przedszkolaków, które nie boją się przebranych aktorów i kwestii wypowiedzianych głośno. Dzieci nawet nie zauważyły kiedy czas minął i trzeba było wrócić do zajęć. Aktorzy fantastycznie zachęcali dzieci do udziału w spektaklu. Widać było, że dzieci są dla nich partnerami i w żaden sposób ich żywe reakcje nie przeszkadzają, a wręcz są mile widziane. Zapraszamy do galerii zdjęć.