Mikołajki w przedszkolu
„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

06.12.2021 Mikołajki

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły, uśmiechnięty , pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas.

Spotkanie nie trwało zbyt długo, Mikołaj zapukał nam w szyby i zostawił list do przedszkolaków w którym wyjaśnił swój dzisiejszy pośpiech. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki, Pani Ania opowiedziała nam historię Świętego Mikołaja , a grupa teatralna złożona z nauczycielek odśpiewała piękną Świąteczną piosenkę.

06.12.2021 Mikołajki

Mikołaj obdarował wszystkie dzieci  prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!