01.02.2022 Bal Karnawałowy

Karnawał w to czas kiedy przedszkole zamienia się w baśniową krainę, w tym roku znaleźliśmy się w „Zimowej scenerii, Dzieci bawiły się w towarzystwie Pani Zimy i  bałwanków. Gdy rozległy się pierwsze rytmy wesołej muzyki z królewskimi honorami, na bal przybyły lodowe księżniczki, śnieżynki, bałwanki, pingwinki oraz wiele innych postaci z bajkowego świata, które zaprezentowały swoje przebrania na lodowym wybiegu.

01.02.2022 Bal Karnawałowy

Wszystkie bajkowe postacie z wielką ochotą zatańczyły pierwszy śnieżynkowy  taniec. Jak na prawdziwy bal przystało nie mogło zabraknąć zdań i konkurencji . Przy oklaskach ,wsparciu kolegów i koleżanek każdy przedszkolak wypróbował jazdę na nartach, rzucał śnieżkami do celu, a także układał bałwanka z części!

01.02.2022 Bal Karnawałowy

Nie zabrakło także słodkości i  przysmaków. Chociaż zabawa odbyła się w scenerii zimowej, to radosna atmosfera zabawy i gorące serduszka dzieci ogrzewały lodową krainę. Radosnej zabawie nie było końca. Był to bal nad bale, jak w prawdziwych bajkach, który pozwolił choć na jeden dzień urzeczywistnić dziecięce marzenia.

Zapraszamy do galerii zdjęć !