12.02.2022 Konkurs Wielkanocny

12 Kwietnia 2022r- dzieci z całego przedszkola mogły wykazać się wiedzą na temat tradycji i zwyczajów wielkanocnych w wielkanocnym konkursie „Zabawy z zającem” . Wspólna zabawa zaczęła się od przeczytania listu od Zajączka Wielkanocnego, który przygotował dla przedszkolaków kilka wesołych zadań do wykonania. Dzieci wskazywały elementy koszyczka wielkanocnego, które wkładamy do święconki, układały puzzle wielkanocne, rozwiązywały zagadki ukryte w pisankach, wykazały się sprawnością podczas zabaw sportowych tj.: slalom z jajkiem na łyżce, skoki w workach, przedszkolaki wykazały się sprytem podczas układania kraszanek ,pisanek, wydrapywanek kolorowych jajek- do odpowiednich kół i koszyczków wedle wzoru , koloru ! Zapraszamy do galerii zdjęć !

facebook rss

BezpieczneWakacje