2008-11-27 Przedstawienie Komnata czasu

Przedstawienie „Komnata czasu”

Dnia 27.11.2008 r Urząd Gminy w Wicku zorganizował dla naszych najstarszych podopiecznych wyjazd do Szkoły Muzycznej w Lęborku na przedstawienie „Komnata czasu”.

Spektakl, przygotowany pod hasłem „Żyj i baw się po trzeźwemu, bez przemocy w rodzinie” miał za zadnie przeciwdziałać uzależnieniom, a co za tym idzie zniechęcać dzieci do sięgania po używki. Główna bohaterka - dziewczynka o imieniu Rosanna, uwalnia przez ciekawość z szafy Wróża, który w zamian za uwolnienie obiecuje spełnić jej trzy życzenia. Wypowiedziane przez dziewczynkę życzenia okazują się bez wartości i wtedy dziecko zaczyna rozumieć, iż nie zawsze rzeczy materialne przynoszą człowiekowi radość. Rosanna w sercu skrywa prawdziwe życzenie i pragnie je wypowiedzieć. A co tak naprawdę pragnęła Rosanna i czy spełniło się jej życzenie... zapytajcie dzieci, które z wielką uwagą śledziły akcję.

Przedstawienie Komnata czasu Przedstawienie Komnata czasu