2008-12-09 Zabawa Mikołajkowa

Zabawa Mikołajkowa

„Mikołaj się zbliża
dzieci się radują…”

9 grudnia 2008 r. w Szkole Podstawowej w Wicku odbyła się Zabawa Mikołajkowa z udziałem zaproszonych gości – dzieci z Przedszkola w Wicku i oczywiście naszych dzieci z Przedszkola w Charbrowie. Uroczystość została zorganizowana i sfinansowana dzięki projektowi „Mali artyści”.

Poprowadził ją Zespół Muzyczny Agencji Koncertowej z Gdańska, który przygotował dla dzieci konkursy i zabawy przy muzyce. Wszystkich laureatów nagrodzono cukierkami.

Naszą zabawę mikołajkową odwiedził także długo oczekiwany gość – Mikołaj, który zaprosił wszystkich do dalszej zabawy. Razem z dziećmi tańczył i bawił się w kole i w pociągu. Wysłuchał wierszy w wykonaniu przedszkolaków i piosenki przygotowane przez najbardziej odważne dzieci. Na zakończenie Mikołaj wręczył dzieciom ogromny wór z przygotowanymi niespodziankami - paczkami ze słodyczami.

Dziękujemy Mikołajowi za odwiedziny, niespodzianki i do zobaczenia za rok…

Zabawa Mikołajkowa Zabawa Mikołajkowa Zabawa Mikołajkowa Zabawa Mikołajkowa

facebook rss