2009-01-22 i 23 Dzień Babci i Dziadka

22 – 23.01.2009 rok

22 i 23 stycznia 2009 roku w Przedszkolu Gminnym w Charbrowie odbyły się niezwykle gorące spotkania przedszkolaków z babciami i dziadkami.

22.01.2009 r. Starszaki wspólnie ze Średniakami zaprezentowały przedstawienie „Królowa Śniegu” oraz pełne miłości i wdzięczności wiersze i piosenki, zaś 23.01.2009 r. Maluszki powitały w swoich progach najukochańszych gości i dały piękny popis umiejętności. Pod kierunkiem nauczycielki – p. Hanny Ernest recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły.

Ciepło i tkliwie, a niekiedy ze łzą w oku przypatrywali się dziadkowie występom swoich wnucząt.

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu
Występy „Maluszków”                     Występy „Średniaków” Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

Po występach i życzeniach zaproszono babcie i dziadków na słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice.

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, nauczycielkom, że nasza praca jest bardzo potrzebna, a dzieci to nasz wspólny skarb.

Serdeczne podziękowania składamy naszym kochanym Babciom i Dziadkom za przyjęcie zaproszenia i wspólną zabawę, a rodzicom naszych wychowanków za okazaną pomoc.

Kochana Babciu i Dziadku pamiętajcie, że bardzo Was kochamy!!!!

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu