2009-01-27 Z wizytą w przedszkolu w Wicku

27.01.2009 r

27 stycznia 2009 r. zostaliśmy zaproszeni do Przedszkola w Wicku na przedstawienie „O złotej rybce” w wykonaniu dzieci 5,6-letnich.

Podziwialiśmy grę aktorską naszych rówieśników, którzy bardzo odważnie i głośno wypowiadali swoje role.

Z wizytą w przedszkolu w Wicku

Z uwagą przysłuchiwaliśmy się przedstawieniu, pamiętając z własnego doświadczenia jak trudna jest praca aktora (zaledwie kilka dni temu sami graliśmy role w przedstawieniu „Królowa Śniegu”!)

Z wizytą w przedszkolu w Wicku

Po przedstawieniu był czas na podziękowania – złożyliśmy gratulacje małym aktorom, wyrazy uznania nauczycielkom za przygotowanie dzieci, a pani dyrektor przedszkola w Wicku - Dorocie Kijaczko podziękowanie za zaproszenie. Mali aktorzy otrzymali od nas w prezencie paczuszkę ze słodyczami.