2009-01-28 Zabawa choinkowa

Zabawa choinkowa

28.01.2009 r

Dnia 28 stycznia 2009 r. w naszym przedszkolu odbyła się zabawa choinkowa, którą poprowadzili wspaniali artyści z Agencji Artystycznej „Paula”, którzy potrafili każdego rozbawić i porwać do zabawy.

Również rodzice stanęli na wysokości zadania, prześcigając się w pomysłowym przebraniu swoich dzieci. Wszystkie dzieci prezentowały się wspaniale. Na balu można było spotkać królewny księżniczki, wróżki, cyganki, piratów, kowbojów, Zorro, żołnierzy i wiele innych kolorowych postaci.

Zabawa choinkowa Zabawa choinkowa

Pod koniec zabawy odwiedził nas Mikołaj. Wręczył dzieciom ogromne paczki ze słodyczami i z każdym dzieckiem zrobił pamiątkowe zdjęcie.

Zabawa choinkowa Zabawa choinkowa

Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm znanych i lubianych utworów. Nie zabrakło również konkursów z nagrodami.

Zabawa choinkowa Zabawa choinkowa

Niestety, jak wszystko, co dobre czas zabawy szybko minął. I znów zaczęliśmy odliczać dni do kolejnego balu karnawałowego w przyszłym roku.

facebook rss

BezpieczneWakacje