2009-04-15 Spektakl Nieznośne Słoniątko

Spektakl „Nieznośne Słoniątko”

15.04.2009 r.

15 kwietnia 2009 r. pojechaliśmy do Słupska do Teatru Lalki „Tęcza” na spektakl Wiktora Klimczuka „Nieznośne Słoniątko" wg „Księgi dżungli" R. Kiplinga.

Spektakl Nieznośne Słoniątko Przedstawienie opowiada o przesympatycznym i pozornie nieznośnym Słoniątku. Poprzez niezaspokojoną ciekawość Słoniątko jest często kłopotliwe dla leniwych dorosłych. Nieustannie o coś pyta, o wszystkim chce wszystko wiedzieć.

Ta ciekawość świata naraża małego bohatera na niechęć do niego jego przyjaciół z puszczy. Ma z tego powodu ciągłe kłopoty a ciocia Żyrafa i wujek Hipopotam zamiast zaspokoić nieposkromioną ciekawość Słoniątka sprawiają mu tęgie lanie! Dociekliwy Słonik ma coraz więcej pytań, aż wreszcie popada w straszne tarapaty, kiedy chce się dowiedzieć, co krokodyl jada na obiad.

I chodź spektakl trwał bez przerwy 55 minut dzieci oglądały go z ogromnym zainteresowaniem, bez cienia znudzenia.

Spektakl Nieznośne Słoniątko Spektakl Nieznośne Słoniątko
W drodze do Słupska.                           W teatrze z biletami.