2009-05-10 Zawody strażackie na stadionie w Charbrowie

10.05.2009 r.

W jeden z majowych weekendów na Stadionie w Charbrowie odbyły się Zawody Strażackie. Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w zawodach, gdzie miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności sportowych. Zadanie polegało na tym, żeby pokonać tor przeszkód w jak najkrótszym czasie. Dzieci ćwiczyły zwinność i precyzję przed występem publicznym na placu zabaw w przedszkolu - przez okres tygodnia. Zostały wytypowane dwie drużyny:

Pięcioro dzieci z grupy „Starszaków”

Zawody strażackie na stadionie w Charbrowie

Pięcioro dzieci z grupy „Średniaków”

Zawody strażackie na stadionie w Charbrowie

Drużyny wystartowały w specjalnie zakupionych na tę okazję koszulkach.

Zawody strażackie na stadionie w Charbrowie

Podczas zawodów dzieci rywalizowały z wychowankami z Przedszkola w Wicku. Występ okazał się bardzo udany, ponieważ obie wytypowane grupy dzieci z naszego przedszkola, osiągnęły zbliżone do siebie czasy. Z tego tytułu, wychowankowie okazali się szybsi od dzieci z Przedszkola w Wicku. Na twarzach wszystkich „małych strażaków” gościł uśmiech, ponieważ nawet dla przegranych znalazły się nagrody.

facebook rss

BezpieczneWakacje