2009-05-13 TEATRZYK EKOLOGICZNY

TEATRZYK EKOLOGICZNY

13.05.2009 r.

13 maja dzieci z wszystkich grup wiekowych, miały możliwość spotkania się z młodymi aktorami, oraz obejrzenia przedstawienia o tematyce ekologicznej. Głównymi bohaterami okazali się Jaś i Małgosia, początkowo mało zainteresowani dobrem przyrody. Ich postępowanie bardzo niepokoiło dzieci oglądające przedstawienie, bowiem Jaś i Małgosia nie szanowali roślin chronionych, pozostawiali śmieci gdzie popadnie, nie zwracając uwagi na miejsce. Dopiero po spotkaniu ze smokiem i po rozmowie z dziećmi z naszego przedszkola, ich zachowanie bardzo się zmieniło. Przyjaciele zaczęli segregować śmieci i umieszczać je w odpowiednich pojemnikach. Zrozumieli także, dla czego nie należy niszczyć kwiatów chronionych.

TEATRZYK EKOLOGICZNY TEATRZYK EKOLOGICZNY

Jak to dobrze, że wszystko pomyślnie się skończyło i że przedszkolacy, wiedzieli tak wiele na temat bycia wzorowym ekologiem.

Zawody strażackie na stadionie w Charbrowie

facebook rss

BezpieczneWakacje