2009-05-20 GMINNY KONKURS PLASTYCZNY - KARTKA Z POLSKI

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „KARTKA Z POLSKI”

20.05.2009 r.

Jak co roku w naszym przedszkolu organizowany jest Gminny Konkurs Plastyczny dla dzieci 6-letnich. Tegoroczny nosił nazwę „Kartka z Polski”, a Wójt naszej Gminy - pan Dariusz Waleśkiewicz, zgodził się objąć patronatem ten konkurs i ufundować dzieciom piękne nagrody.

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY KARTKA Z POLSKI

Prace konkursowe zostały nadesłane ze Szkoły Podstawowej w Szczenurze, Szkoły Podstawowej w Maszewku oraz Przedszkola w Wicku. W konkursie wzięło udział trzydzieści czworo dzieci. Prace oceniało jury: B. Gruszfeld, A. Wolańska, K. Monczak.

Oto laureaci, których prace zachwyciły jury:
I miejsce: Koss Malwina ( Szczenurze)
II miejsce: Hensoldt Maja (Charbrowo)
III miejsce: Lahs Paweł (Charbrowo)

Warto było wyróżnić także następujące dzieci:
Polewik Błażej (Charbrowo)
Klawikowska Joasia (Charbrowo)
Wolańska Alicja (Charbrowo)

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 20 maja 2009 r. w przedszkolu w Charbrowie. Na spotkanie zostali zaproszenie laureaci oraz grupa „Starszaków” z przedszkola Wicku. Dla miłych gości nasze „Starszaki” wystawiły przedstawienie „Z biegiem Wisły”.

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY KARTKA Z POLSKI GMINNY KONKURS PLASTYCZNY KARTKA Z POLSKI

Każde dziecko biorące udział w konkursie, otrzymało dyplom, książkę „Legendy Polskie” oraz globus, wręczane przez panią dyrektor Bernadetę Wiśniewską oraz gościa z Gminy Wicko - panią Agnieszkę Wolańską.

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY KARTKA Z POLSKI