2009-06-03 Bieg kwietny

„Bieg Kwietny”

3.06.2009 r.

Przedszkolacy z naszej placówki wychowawczej, dnia 3 czerwca uczestniczyli w akcji pod nazwą „Bieg kwietny”. Najważniejszą rolę grały w nim udział dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wicku. Ich zadaniem było przebiec odcinek Żarnowska – Poraj, przy wsparciu nauczycieli oraz personelu medycznego, jadącego tuż za nimi w autokarze.

Bieg Kwietny

Wychowankowie wyposażeni w kolorowe pompony, instrumenty perkusyjne oraz transparenty witały biegaczy przed przedszkolem, by dopingować sportowców. Widać, że okrzyki zachęty dzieci przedszkolnych bardzo ucieszyły biegaczy, gdyż szybko zniknęli z pola widzenia.

Bieg Kwietny

Przedszkolacy tym sposobem, zobaczyli jak można zmobilizować sportowców do osiągnięcia wysokich wyników. Dowiedzieli się, że ważne jest wsparcie kolegów i koleżanek, zwłaszcza w trudnych chwilach. My jako zgrana grupa przedszkolaków, obiecujemy uczestniczyć we wszystkich takich przedsięwzięciach!