2009-06-08 Dzień Przedszkolaka w Szkole Podstawowej w Wicku

Dzień Przedszkolaka w Szkole Podstawowej w Wicku

8.06.2009 r.

Dzień Przedszkolaka w Szkole Podstawowej w Wicku, jest dniem bardzo uroczystym. Jak co roku zostaliśmy zaproszeni i z wielką radością udaliśmy się z wizytą, by odwiedzić szkolne mury. Klasy I – III przygotowały program artystyczny, bogaty w piosenki, wiersze, scenki humorystyczne. Aktorzy z zacięciem prezentowali umiejętności, chcąc pokazać się z jak najlepszej strony przed swoim przedszkolnym rodzeństwem i kolegami. Brawom nie było końca, a występy szkolniaków przypomniały naszym paniom o ich byłych wychowankach, którzy właśnie teraz prezentowali się na tej scenie (ach jak urośli...!).

Dzień Przedszkolaka w Szkole Podstawowej w Wicku Dzień Przedszkolaka w Szkole Podstawowej w Wicku
Dzień Przedszkolaka w Szkole Podstawowej w Wicku

Dzieci z grupy „Starszaków” po zakończonym występie, mogły obejrzeć salę klas I i jej wyposażenie. Przedszkolacy chwaliły się nowym panią swoją wiedzą z zakresu poznanych liter. W nagrodę otrzymały ciekawe upominki. To już niedługo, bo przecież we wrześniu nasi absolwenci zasiądą w szkolnych ławach. Nie jeden włos jeży się na głowie przedszkolaka, ale przecież „nie taki diabeł straszny, jaki go malują” – mówi przysłowie.

facebook rss

BezpieczneWakacje